Spustili jsme pro vás nový e-shop

Vážení přátelé a příznivci dobrého vína, 

jsme rádi, že jsme se dopracovali k dalšímu kroku, kterým bychom chtěli dostat naše vína blíže k vám. 

 

Do e-shopu se dostanete přes navigační menu výše nebo kliknutím na e-shop. Tento elektronický obchod jsme z důvodu lepší orientace rozdělili na tři základní skupiny (bíla, růžová a červená vína), kde se u každého detailu produktu dozvíte pár informací o daném víně. No a pokud potřebnou informaci nenaleznete, nebojte se nám ozvat. Rádi Vaše dotazy zodpovíme. Kontakt na nás naleznete zde.

 

Pro začátek jsme pro vás nastavili 10% zaváděcí slevu a dopravu od šesti a více láhví zdarma!!!

 

Abychom dokázali dostat naše vína bez problému přímo až k vám, budeme rádi, když vaše objednávky budou po ucelených kartonech. Jeden ucelený karton pojme rovných šest láhví. V kartonu po cestě k vám nic "necinká" a minimalizuje se tak pravděpodobnost rozbití cenného obsahu.

 

Abychom nezapomněli, stále probíhá soutěž s www.tosivypijeme.cz, do které jsme také zapojeni. Při zakoupení každého jednoho uceleného kartonu vín z našeho vinařství obdržíte unikátní kód, po jehož zaregistrování na zmíněných webových stránkách máte jedinečnou možnost vyhrát unikátní sbírku vín století.

 

Předem děkujeme za každou vaši aktivitu směrem k nám.

 

S přáním dobrého zdraví!

 

Tým vinařství Blaha

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení