O nás

Jsme malé rodinné vinařství, které se pyšní dlouholetou tradicí a předáváním zkušeností z generace na generaci. Tyto zkušenosti následně obohacujeme o moderní trendy a vlastní poznatky, čímž se snažíme dělat naše vína rok od roku kvalitnější.

Kvalita vína spočívá již v kvalitní vstupní surovině, tedy hroznech, které si sami pěstujeme a nebo dokupujeme od místních pěstitelů. Zakoupené hrozny poté sami zpracováváme. Naše vinice sčítají dohromady cca 1ha půdy, na němž pěstujeme odrůdy Veltlínské zelené a Chardonnay. Nabídku vín se dále snažíme obohatit tak, abychom měli v nabídce alespoň 6 různých odrůd.

 

Naše vinařství najdete ve vinařské obci Novosedly, které jsou po většinu roku oblíbenou turistickou destinací. V blízkém okolí je možné využít mnoho stezek pro pěší túry, případně pro jízdu na kole, dále jsou v dohledu Pavlovské vrchy (též známé jako Pálavské vrchy), spoustu vinic, tedy krásná příroda, ale taky zábavná zařízení, jako jsou například Aqualand Moravia, kemp Merkur Pasohlávky, Lednicko-valtický areál a mnoho dalších míst.

 

V každém případě budeme rádi za vaši návštěvu našeho vinařství a pokud to situace neumožní, nabízíme vám alespoň možnost objednání vín v e-shopu.

 

Zpět do obchodu